میز های مشاوره توسط اساتید بسیجی خبره در مناطق سیل زده ایجاد می شود

یکشنبه 1398/02/08 - 10:07 qom
رئیس سازمان بسیج اساتید استان قم در دیدار با دکتر ابراهیم عب

میز های مشاوره توسط اساتید بسیجی خبره در مناطق سیل زده ایجاد می شود

سرهنگ شفیعی ضمن دیدار با رئیس دانشگاه به مناسبت روز جانباز از عضویت همه اعضای هیأت علمی این دانشگاه در بسیج اساتید تشکر کرد

رئیس سازمان بسیج اساتید استان قم رویکرد این سازمان را مبتنی بر حل مسئله عنوان کرد و گفت: مسائل و مشکلات اساسی استان توسط این سازمان احصا شده و پس از اولویت بندی، در اندیشکده های راهبردی در دانشگاه ها مطرح شده و نتیجه آن به مسوولین استان ارائه می گردد.

وی با اشاره به انتخاب استان قم به عنوان معین سیل زدگان لرستان این بلای طبیعی را از مسائل اساسی حال حاضر در کشور دانست و اعلام کرد: در ایام تابستان ظرفیت بسیج اساتید در خدمت به سیل زدگان قرار خواهد گرفت.

سرهنگ شفیعی ایجاد هسته های اجتماعی برای حل آسیب های اجتماعی با بهره گیری از اساتید متخصص دانشگاهی را از برنامه های در دست اجرای این سازمان برشمرد و افزود: میز های مشاوره مخصوص سیل زدگان کشور طراحی شده و امیدواریم با اعزام اساتید بسیجی در قالب هسته های اجتماعی بتوانیم در کاهش آسیب های روحی و روانی ناشی از خسارات سیل موثر باشیم.

دکتر ابراهیم عبدی پور، رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز بسیج را یک نعمت خدادادی دانست و گفت: امروزه ضرورت وجود بسیج بیش از هر زمانی احساس می شود.

وی ادامه داد: در حوزه علمی هم این ضرورت وجود دارد لذا ظرفیت اساتید بسیجی در این حوزه نیز باید بیش از پیش به کار برده شود.

دکتر عبدی پور ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان کشور از جمع آوری حقوق یک روز کاری اساتید و کارکنان دغدغه مند این دانشگاه برای کمک به هموطنان خسارت دیده خبر داد و گفت: این دانشگاه هم آمادگی دارد تا اعضای هیأت علمی خود را در قالب اردوهای جهادی به مناطق سیل زده اعزام کند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)