جلسه شورای بسیج اساتید با موضوع تشکیل اندیشکده بیانیه گام دوم

پنج‌شنبه 2021/10/14 - 10:08 علی رستمی
به همت سازمان بسیج اساتید قم و کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار شد

جلسه شورای بسیج اساتید با موضوع تشکیل اندیشکده بیانیه گام دوم

باید بیانیه گام دوم انقلاب در تراز دانشگاهی و استادی در بین دانشگاههای استان قم تببین شود

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج قم ، حجت الاسلام دکتر محمد رضا باقرزاده  رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاههای استان قم در جلسه مسئولین کانون های بسیج اساتید دانشگاههای استان قم  که در دانشگاه آزاد اسلامی قم که در تاریخ 1400.07.20 برگزار شد اظهار کرد: باید بیانیه گام دوم انقلاب  در تراز دانشگاهی و استادی در  بین دانشگاههای استان قم تببین شود.

حجت الاسلام باقرزاده  افزود: دانشگاه آزاد اسلامی قم می تواند به عنوان قرارگاه اجرای طرح گسترش بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سطح  دانشگاههای استان فعالیت های موثری را انجام دهد به گونه ای که پس از مدتی شاهد باشیم استادانی با مهارت تدریس و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در استان قم هستند که می توانند برای تبیین و تدریس بیانیه گام دوم انقلاب در سطح استان و کشور فعالیت کنند.

دکتر محمدرضا باقرزاده


حجت الاسلام باقرزاده با بیان اینکه تا کنون کارگاههای تربیت مدرس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی  در استان برگزار شده و در برخی دانشگاه‌های استان یک واحد درسی در این موضوع تعریف شده است افزود: با توجه به اینکه مقوله بیانیه گام دوم انقلاب مقوله ای علمی و پژوهشی است معاونت علمی پژوهشی بسیج باید اندیشکده ای در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در استان قم تشکیل دهد تا کار علمی درخور و شایسته ای در خصوص بیانیه صورت پذیرد. 
 

جلسه


در این جلسه دکتر محمد رضا یوسفی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد قم و معاون علمی و پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان به بررسی چشم انداز و اهداف اندیشکده بیانیه گام دوم پرداخته راهکارهای دستیابی به اهداف این اندیشکده را مورد بررسی قرار داد. وی در این جلسه دستیابی بسیج اساتید به این مهم را مرهون همکاری کانون های بسیج دانشگاه‌های استان دانست. 

دکتر محمدرضایوسفی


در این جلسه مسئولان کانون های بسیج  دانشگاه‌های استان دکتر خداپرست، صاحبی، علیانسب، ملا، فقیهی، متین منش، موسی پور، نظرات و دیدگاه‌های خود را در این خصوص مطرح نمودند.
 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.